Изберете език: [Српски] [Български]

Начална Интервю Новини Настоящ сезон Спортно дружество Клубове Секции Канцелария за млади Фен клуб Контакт

Пчинска футболна лига, Босилеград, 16.09.2012.

Убедителна победа на домакините

В четвъртия кръг на Пчинската футболна лига, когато времето беше студено и валеше дъжд, пред окло петдесет футболни запалянковци, тима на Ф.К. „Младост” от Босилеград надви тима на Ф.К. „Челик” от Бяло Поле с 5-0.

В четвъртия кръг на Пчинската футболна лига, когато времето беше студено и валеше дъжд, пред окло петдесет футболни запалянковци, тима на Ф.К. „Младост” от Босилеград надви тима на Ф.К. „Челик” от Бяло Поле с 5-0. Двата тима показаха борбен дух, а всички голове бяха постигнати от игра. Головете за местния тим постигнаха: Мирослав Георгийев в 10-та минута, Никола Спасич в 70-та минута, Димитар Василев в 75-та минута, Сашо Димитров в 80-та и в 83-та минута. Главен съдия на мача беше Дарко Джорджевич, помощни съдии бяха: Никола Здравкович и Милена Спасич. Предупредени са били двама футболисти от тима на местните и трима футболисти от тима на гостите. Двама футболисти от тима на Ф.К. „Младост”, Милан Трайкович и Любомир Динов бяха сменени, причината беше повреда по време на мача.

Пчинска футболна лига , Тръговище, 09.09.2012 година

Загуба на Ф.К. „Младост” в Търговище

В третия кръг на Пчинската футболна лига тима на Ф.К. „Младост” загуби на гостуващия терен в Търговище от тима на Ф.К. „Пчиня” с 3:0. Мача се отигра на доста твърд и неравен терен пред очите на около петдесет футболни запалнянковци.

В третия кръг на Пчинската футболна лига тима на Ф.К. „Младост” загуби на гостуващия терен в Търговище от тима на Ф.К. „Пчиня” с 3:0. Мача се отигра на доста твърд и неравен терен пред очите на около петдесет футболни запалнянковци. Голмайстори за местния тим бяха: Милан Миленкович в 50-та минута, Давор Неделкович в 61-та минута и Боян Джорджевич в 87-та минута. Главен съдия на мача беше Данийел Любосавлевич, а помощни съдии бяха Никола Ничич и Александар Новкович. С жълт картон са били предупредени : Милан Миленкович в 41-та минута и Любомир Динов в същата минута, причината е била неспортното поведение и на двата играча.

В oрганизация на Спортното дружество „Младост”

Школа по футбол на малки врати

Футболната секция „Младост” след кратка почивка продължава с подготовката в настоящия сезон с деца от 7 до 12 годишна възраст.

Футболната секция „Младост” след кратка почивка продължава с подготовката в настоящия сезон с деца от 7 до 12 годишна възраст. Според думите на треньора Любомир Динов, подготовките се провеждат на стадиона „Пескара”, всеки работен ден от 17h до 19h. Децата са разпределени в 3 групи. Първата и втората група тренират в понеделник, вторник и петък. Всяка от групите се състои от около 25 до 30 деца. Най-малките деца на възраст от 7-8 години, тренират във вторник и четвъртък.

Пчинска футболна лига , Босилеград, 02.09.2012 година

Нови три точки

На домакинския терен , в рамките на втория кръг на Пчинската фудболна лига Ф.К. „Младост”, спечели три точки и се намира на второ място с по слаба голова разлика от първия отбор Ф.К. „Пчина”.

На домакинския терен , в рамките на втория кръг на Пчинската фудболна лига Ф.К. „Младост”, спечели три точки и се намира на второ място с по слаба голова разлика от първия отбор Ф.К. „Пчина”. Мачът се игра пред около стотина запалянковци, пред които Ф.К. „Младост”победи отбора на Ф.К.”Беса” из Търновец с крайния резултат 4:0. В много оспорвания мач , домакинския отбор показа повече, бе по-добрия на терена и заслужено взе победата. Голмайсторите бяха: Дарко Димитров в 18 минута, Никола Спасич в 33 и 40 минута и Мирослаж Васев в 44 минута. Главния съдия на мача беше Милош Тасич , а помощниците му: Милена Спасич и Никола Милойкович. С жьлт картон са предупредени гостите, а заради два жьлти картона в 68 минута е исключен Гани Аметожич. От отбора на Ф.К. „ Младост” никой не е предупреден.

Пчинска футболна дивизия, Павловац, 26.08.2012 година

Ф.О. Младост спечели с 3:2

В рамките на Пчинска футболна дивизия между Ф.О. „Павловац”от Павловац и Ф.О. „Младост”от Босилеград.Мача се игра на терена на Павловац.Главен съдия на мача беше Неманя Величкович,а помощни съдии бяха Даниел Любосавлевич и Никола Ничич.

В рамките на Пчинска футболна дивизия между Ф.О. „Павловац”от Павловац и Ф.О. „Младост”от Босилеград.Мача се игра на терена на Павловац.Главен съдия на мача беше Неманя Величкович,а помощни съдии бяха Даниел Любосавлевич и Никола Ничич. Футболните фенове бяха в състояние да се насладът на динамична игра с редица добри шансове и футболни ходове,а крайния резултат на мача беше, 3:2 за отбора на „Младост”. Голмайсторите на Ф.О. „Младост” са: Никола Спасич в 26-ия минут, Младен Василев 44-ия минут и Игор Цветкович 50-та минута, а за домакините: Мариян Йованович в рамките на 48-та минута и Саша Митович в 68-та минута. Предупредените играчи са: Саша Митрович от домашния екип в 80-та минута поради жалба и Милан Трайкович от гостуващия отбор в 80-та минута поради невнимателен ход.