Начална Интервю Новини Настоящ сезон Спортно дружество Клубове Секции Канцелария за млади Фен клуб Контакт

Селекция на млади фудболисти

Трима деца- футболисти от ФК “Младост” във вторник 02.10.2012 година във Владичин Хан, ще играят за отбора на Пчински против Ябланички окръг. Ще участват деца от набор 2000- 2001 година.

Босилеград, 25.09.2012. година

Селективен мач на Пчинска област за деца 2001-а година

Вьв Бранска Баня, в Селективен мач на Пчинска област за деца 2001-а година, играен на 20.09.2012. година, участваха млади фудболисти от отбора на ФК ”Младост”.

Вьв Вранска Баня, в Селективен мач на Пчинска област за деца 2001-а година, играена на 20.09.2012 година, настьпиха младите фудболисти от отбора на ФК ”Младост”. За отбора на червените настьоиха Иван Стойнев, Велимир Велинов и Стефан Манасийев, а за отбора на сините Виктор Йорданов. Един от треньрите на отбора на сините е Владица Манасиев, треньр на ФК ”Младост” от Босилеград . Главния сьдия на мача е: Милан Стоянович, апомощници са Милош Тасич и Милена Спасич. Мачьт е зажрьшен с краен резултат 1-2 за отбора на сините.

Босилеград, 25.09.2012 година

Победа на фудболистите на ФК „Младост” 2000 година

На гостуването в Вранска Баня в неделя 23.09.2012.година, петлета на ФК ”Младост” от Босилеград успешно се представиха и подедиха отбора на ФК “Вранска Баня” с резултат 2-0.

На гостуването в Бранска Баня, в неделя 23.09.2012 година, петлета на ФК “Младост” от Босилеград, успешно се представиха и победиха отбора на ФК “Вранска Бан” с резултат 2-0. Зелено-белите показаха голямо превазходство и физическа подготвеност и напьлно заслужено победиха. Голмайстори за гостуващия отбор от Босилеград бяха: Стефан Манасиев, в 38 минута и Марко Асков в 59 минута. В идвата отбора участваха деца родени 2000 и 2001 година.

Босилеград, 25.09.2012.година

Голямо постижение за атлетите на А.К. „Младост” от Босилеград

В силна конкуренция на Балканското първенство за ветерани, под покровителството на СО Босилеград, взеха участие петима съзтезатели от А.К. „Младост” от Босилеград и спечелиха 1 златен, 1 сребърен и 1 бронзов медал.

Златния медал спечели Блажа Войинович в скок във височина, сребърния медал отнесе Йордан Григоров в хвърляне на дюле и бронзов медал спечели Иван Василев в троенскок, докато Игор Йовановски и Стефан Стефанов бяха четвърти в своите дисциплини (скок в далечина). Нашите участници се съзтезаваха в Измир (Р.Турция) от 21. до 23. септември в състава на репрезентацията на Р. Сърбия , срещу конкурентите на репрезентациите от: Турция, Босня и Херцеговина, Хърватия, Словения, България, Гърция, Молдова, Румъния и Косово. Първенството продължи три дни на стадиона Ататурк в Измир, всички репрезентации се представиха с около петдесет участника в съсътав. П.Борски

Пчинска лига, Босилеград, 23.09.2012. година

Нова победа за гостите

В петия кръг на Pчинска футболна лига на сух терен, подходящ за игра пред над 100 фенове, отборьт на Ф.K. "Младост" от Босилеград би отбора на Ф.K.''Вранска Баня'' от Вранска Баня с резултат 3-1.

И двата отбора показаха бойна игра, и всички цели бяха отбелязани в игра. Головете за нашия екип вкара Димитър Василев в 2-та минута, Марко Стеванович в 70-та минута и Младен Василев в 82-та минута, а за домакините попадението отбеляза Бобан Ристич в 80-та минута. Главния съдията на този мач беше Неманя Величкович и съдиите: Милан Стоянович и Владан Стойкович. Предупредени са: Любомир Динов от "Младост" и Ристич Бобан а от отбора на домакините A. Петрич.