Изберете език: [Српски] [Български]

Начална Интервю Новини Настоящ сезон Спортно дружество Клубове Секции Канцелария за млади Фен клуб Контакт

Босилеград 09.10.2012 година

Младост (Босилеград) – Терноци (Търновец)

В седмия кръг на Пчинска футболна лига отбора на ФК ”Младост” игра наравно 2:2 на гостуването си в Търновец с отбора на ФК ”Терноци”.

В седмия кръг на Пчинска футболна лига отбора на ФК ” Младост” игра наравно 2:2 на гостувщия терен с отбора на ФК ”Терноци”. Мачът беше равностоен в двете части на срещата, а е игран пред около 400 фена. Голмайстори за ФК ”Младост” бяха: Мирослав Георгийев, в 12 минута и Игор Цветков в 35 минута, а за домакините Джемаили Б. в 24 минута и Таипи Р. в 70 минута. Главния съдия на мача беше: Неманя Величкович, а помощтници съдии са Никола Ничич и Владан Стойнович. Съдийската тройка начело с Величкович оцениха тази среща очаквано добре.

Загуба на ФК”Младост” младежи

На гостуването в Търновец, в неделя 07.10.2012 година петлетата на отбора на ФК ”Младост” загубиха от наборниците си от отбора на ФК ”Терновци” с резултат 2: 0.

Босилеград 01.10.2012 година

Детска седмица

В рамките на детската седмица, на стадиона Пескара СД “Mладост” в съдействие с основното училище и канцелария за млади организира СПОРТНО ПАРТИ за деца което ще продължи два дни.

В рамките на детската седмица, на стадиона Пескара СД “Mладост” в съдействие с основното училище и канцелария за млади организира СПОРТНО ПАРТИ за деца което ще продължи два дни. Във вторник 02.10.2012 год. ще се забавляват децата от първи до четвърти клас, а в сряда децата от пети до осми клас. Ще участват всички деца от Босилеград и село Райчиловци. През следващите дни подобни забавления ще бъдат организирани и по околните села Бистър, Д.Любата и Г. Лисина.

Босилеград 01.10.2012 годин

Младост (Босилеград) - Левски (Драгалевци)

Срещата се проведе пред около стотина зрители с резултат 6:5 за Левски.

Срещата се проведе пред около стотина зрители с резултат 6:5 за Левски. В международния приятелски мач който се състоя в събота 19.09.2012.год. на стадиона пескара, ФК "Левски" от Драгалевци подари на нашия клуб спортни съоръжения и екипировка.

Нови три точки

Във футболна среща от шетия кръг на Пчинска футболна дивизия, която трябваше да се състои в неделя на 30.09.2012 година ФК "Младост" със служебен резултат спечели 3 точки поради непристигането на екипът "АС" от Буяновец.