Изберете език: [Српски] [Български]

Начална Интервю Новини Настоящ сезон Спортно дружество Клубове Секции Канцелария за млади Фен клуб Контакт

Босилеград 30.10.2012 година

ВК “Младост” - ВК “Флака” 0 : 3

Волейболен клуб “Младост” от Босилеград, загуби от отбора на ВК “Флака” от Прешево, на гостуването си с максималния резултат 3 : 0 по геймовете ( 25:20, 25:19, 25:21) в дербито на втори кръг на междуокръжна лига Лесковац.

Босилеград 02.11.2012.г

Единадесети кръг на Пчинска лига

ФК „Младост” – ФК „Левосойе”

ФК „Младост” от Босилеград, в неделя 04.11.2012 година е домакин на отбора на ФК „Левосойе” от Левосойе. Срещата ще се играе на стадиона „Пескара’ с начало в 14 часа.

Босилеград 02.11.2012 г.

ОК ”Младост” - ОК „Дубочица”

ОК „Младост” от Босилеград ще играе домакинския си мач в спортната зала в Владичин Хан, в трети кръг на междуокръжна лига Лесковац

ОК „Младост” от Босилеград ще играе домакинския си мач в спортната зала в Владичин Хан, в трети кръг на междуокръжна лига Лесковац срещу отбора на ОК „Дубочица” от Лесковац. Срещата ще се играе в събота 03.11.2012 г. от 13 часа.

Босилеград 29.10.2012 година

ФК “Небесни Ангели“(Враня) - ФК “Младост”(Босилеград) 2:1

ФК “Младост” на гостуването си в Буяновац на 28.10 2012 година на стадиона на “Баз Југ”, загуби от отбора на ФК “Небесни Ангели” от Враня с резултат 2:1.

ФК “Младост” на гостуването си в Буяновац на 28.10 2012 година на стадиона на “Баз Југ”, загуби от отбора на ФК “Небесни Ангели” от Враня с резултат 2:1. Мачът е равностоен с много шансове от двете страни, кадето домакините по добре използваха своите шансове и заслужено победиха. Всички попадения бяха постигнати от игра. Мачът се игра пред около педесет фена. Домакините водят след първото полувреме с 1-0. Голмайстори за отбора на ФК “Небесни Ангели” са Игор Нешич в 5 минута и Далибор Младенович в 79 минута, а за отбора на ФК “Младост” Игор Цветков в 62 минута. Главния рефер на мача е Величкович Неманя, а помощтници са Милош Любисавлйевич и Никола Здравкович.

Волейболен клуб “Младост” от Босилеград, загуби от отбора на ВК “Флака” на гостуването си в Прешево