Изберете език: [Српски] [Български]

Начална Интервю Новини Настоящ сезон Спортно дружество Клубове Секции Канцелария за млади Фен клуб Контакт

Босилеград 09.11.2012. година

В.О. „Младост” – В.О. „Дубочица”

В.О. „Младост” от Босилеград загуби мача, който се отигра в събота на 03.11.2012.година от страна на тима на В.О. „Дубочица” от Лясковец с резултат 3:0, в сетовете 25:23, 26:24, 25:17 в дербито на третия кръг на Междуокръжната лига Лясковец.

Босилеград 09.11.2012.година

В.О. „Сурдулица” – В.О. „Младост”

В четвъртия кръг на Междуокръжната лига Лясковец (неделя) на 11.11.2012.година в спортната зала в Сурдулица, В.О. „Младост” от Босилеград ще гостува на тима на В.О. „Сурдулица” от Сурдулица. Мача е заказан в 12 часа.

Босилеград 07.11.2012 година

Успешно представяне на младите футболисти от ФК „Младост”

Младежи 2001-2002 година победиха врстниците от Прешево

В срещата на „Мини макси” лига младежи, която се играе в неделя 04.11.2012 година в балон зала в Враня, нашите момчета провериха знанията и уменията срещу врстниците от Прешево и победихас резултат 5:0. Играха в две части от по 15 минути на искуствена трва. Голмайстори за ФК „Малдост” бяха“: Стефан Манасийев, Иван Стойнев, Мартин Христов и Ненад Петров (два гола). ФК Младост игра в следния състав Бобан Стоичков, Марко Костов, Владимир Глигоров, Мартин Христов, Иван Стойнев, Владимир Велинов, Стрфан Манасийев, Марко Асков, Ненад Петров, Борис Стоименов и Александар Стоянов. Треньр на отбора е : Владица Манасийев

Младежи (1999-2000) – Равенство срещу Левосойе

Младежи на ФК “Младост” играха наравно 3-3 срещу връстниците цуи от “Левосойе”

В мачът от категория младежи (1999-2000), който се играе в неделя 04.11.2012 година на стадиона „Пескара” с начало в 13 часа, младите фудболисти на ФК “Младост” от Босилеград, на домакински терен играха отлично срещу врстниците си от ФК “Левосойе” от Левосойе, а мачът е завършен с краен резултат 3:3.

ФК “Младост” победи 4-2

На домакински терен, в единадесети кръг на Пчинска футболна лига, ФК “Младост” от Босилеград спечели три точки и в момента се намира на пето място с 20 точки.

В неделя 04.11.2012 година ФК “Младост” на стадиона “Пескара” с начало в 14 часа, игра мач срещу ФК “Левосойе” от Левосойе, където домакините в по-голямата част доминираха и заслижено победиха с 4-2. Всички голове са отбелязани от игра. Срещата се играе около педесет привърженика с присъствието на полицейските служители. Домакинския отбор след първото полувреме водеше с 3:1. Голмайстори за отбора на ФК “Младост” бяха: Стефан Стефанович в 16 минута и Мирослав Георгиев в 22, 27 и 66 минута, а за гостуващия отбор головете отбелязаха Далибор Милич в 44 минута и Александар Стоянович в 87 минута. Главния судияа на мача е Милош Тасич, а помощтните съдии са Милена Спасич и Аранщел Велкович.