Начална Интервю Новини Настоящ сезон Спортно дружество Клубове Секции Канцелария за млади Фен клуб Контакт

Босилеград 19.11.2012 година

Петият кръг на Междуокръжна лига

ОК „Младост” (Б) – ОК „Младост” (Вр)

В дербито на петият кръг на междуокръжна лига Лескожац, ОК „Младост” загуби от отбора на ОК „Младост” от Враня с резултат 1:3 по сетожете 17:25, 25:16, 24:26, 24:26. Мачът е игран в събота 17.11.2012 година в Спортната зала в Враня.

Босилеград 14.11.2012 година

ОК “Сурдулица” - ОК “Младост”

3 : 1

В рамките на Междуокръжна лига Лесковац, в неделя 11.11.2012 година играе се четвърти кръг, мач между ОК “Сурдулица” от Сурдулица и ОK “Младост” от Босилеград, с резултат 3-1 по сетовете 21: 25, 25:21, 25:16, 26:24. Мачът е игра в спортна зала в Сурдулица.

Втори кръг на Мини Макси лига

Младежи на ФК “Младост” от Босилеград, на срещата играена в събота 11.11.2012 година загубиха от връстниците си от Вранска Баня с резултат 4-2.

Срещата се играе в бало зала в Вране. Голмайстори за отбора на ФК “Младост” бяаха Стефан Манасийев и Ненад Петров. ФК “Младост” игра в следния състав Бобан Стоичков, Марко Костов, Владимир Глигоров, Мартин Христов, Иван Стойнев, Владимир Велинов, Стрфан Манасийев, Марко Асков, Ненад Петров, Борис Стоименов и Александар Стоянов. Треньор на отбора на ФК “Младост“ е Любомир Динов.

Босилеград, 14.11.2012.год.

ФК „Морава” - ФК „Младост” 3 : 1

Дербито на Пчинската окръжна лига между ФК „Морава” от Владичин Хан и ФК „Младост” от Босилеград завърши с резултат 3 : 1.

Мача се състоя в неделя на 11.11.2012.година на стадиона Куняк във Владичин Хан, пред около петдесет фена, които почтенно и коректно бодреха своя тим. Първата част на мача свърши с резултат 0 : 0. Гол майстори за тима на ФК „Морава” бяха Драган Джокич в 53 и 78 минута и Йован Антич в 61 минута, а за тима на ФК „Младост” Сашо Димитров в 84 минута.. Всички голове бяха постигнати с игра. Главен съдия на мача беше Далибор Златкович, а помощни съдии Милош Микич и Стефан Митрович.

Босилеград 09.11.2012.година

Дванаести кръг на Пчинската лига Ф.К. „Морава” – Ф.К. „Младост”

В дванаестия кръг на Пчинската футболна лига, която се състоя в неделя на 11.11.2012.година, тима на Ф.К. „Младост” от Босилеград отива на гости на тима на Ф.К. „Морава” от Владичин Хан. Мача ще се играе на стадиона във Владичин Хан от 14 часа.